Judėjimo „Pirmyn. Kartu mes galime“ komandos iniciatyvai- žmonių palaikymas

Judėjimo „Pirmyn. Kartu mes galime“ komandos iniciatyvai- žmonių palaikymas

Judėjimo „Pirmyn. Kartu mes galime“ komandos iniciatyvai- žmonių palaikymas

Tradiciškai Lietuvoje rengiama „Maisto banko“ akcija praėjusią savaitę pasiekė ir Lazdijus. Visuomeninio judėjimo „Pirmyn.Kartu mes galime“ pakviesti prie akcijos prisidėjo šimtai mūsų rajono gyventojų.

Praėjusį penktadienį viename iš Lazdijų prekybos centrų judėjmo nariai kartu su meru Artūru Margeliu, savivaldybės administracijos vadovais pirko maisto produktus ir būtinas higienos prekes – viską, ko labiausiai reikia nepasiturintiems.

Meras ir judėjimo nariai bendravo su akcijos savanoriais, dirbančiais Lazdijų rajono savivaldybės socialinio globos centro „Židinys“ darbuotojais bei kvietė rajono gyventojus prisijungti prie šios prasmingos iniciatyvos ir prisidėti savo aukomis.

Savanorių teigimu, tradiciškai daugiausia aukojama makaronų, margarino, miltų, aliejaus, arbatos, cukraus, įvairių konservų, kavos, įvairių kruopų, sausainių, sausų pusryčių ir kitų ilgai negendančių produktų. Tačiau ne mažiau svarbios yra ir higienos prekės, kurių įsigyti nepasiturinčiai gyvenantiems itin sudėtinga.

Meras, kviesdamas kraštiečius aktyviai prisidėti prie šios gerumo iniciatyvos, ragino aukoti perkant Lietuvoje pagamintas prekes, nes taip kartu bus padedama ne tik nepasiturintiems gyventojams, bet ir palaikomi vietinės produkcijos gamintojai.

Akcijos metu tik viename prekybos centre buvo nupirkta prekių už 731 eurą, kurios bus perduotos „Židinio“ globotiniams.

Nuotr. Judėjimo nariai parodė pavyzdį visiems akcijos dalyviams ir nupirko pilnus vežimėlius produktų.