Komanda

Komanda

1 Artūras Margelis -Lazdijų rajono savivaldybės meras

1 Artūras Margelis

Lazdijų rajono savivaldybės meras
2 Gintautas Salatka-Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius

2 Gintautas Salatka

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktorius
3 Ričardas Dulskas-Vyriausiasis specialistas – maisto produktų inspektorius Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Lazdijų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

3 Ričardas Dulskas

Vyriausiasis specialistas – maisto produktų inspektorius Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Lazdijų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba
4 Daiva Ambrazevičienė-Verslininkė

4 Daiva Ambrazevičienė

Verslininkė
5 Artūras Kašalynas-Personalinės įmonės savininkas, veterinaras-sėklintojas

5 Artūras Kašalynas

Personalinės įmonės savininkas, veterinaras-sėklintojas
6 Juozas Pileckas-Kučiūnų mokyklos mokytojas

6 Juozas Pileckas

Kučiūnų mokyklos mokytojas
7 Odeta Lenkauskienė-VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja

7 Odeta Lenkauskienė

VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centro direktoriaus pavaduotoja
8 Gintautas Mirijauskas-Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytojas

8 Gintautas Mirijauskas

Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytojas
9 Virginijus Vasiliauskas-Ūkininkas, bitininkas, ugniagesys

9 Virginijus Vasiliauskas

Ūkininkas, bitininkas, ugniagesys
10 Jonas Stankevičius-Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas

10 Jonas Stankevičius

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
11 Dr. Rasa Rutkauskienė-Chemijos-biologijos mokytoja

11 Dr. Rasa Rutkauskienė

Chemijos-biologijos mokytoja
12 Česlova Šmulkštienė-Seirijų bendruomenės pirmininkė

12 Česlova Šmulkštienė

Seirijų bendruomenės pirmininkė
13 Tomas Savukas-Lazdijų rajono savivaldybės mero padėjėjas

13 Tomas Savukas

Lazdijų rajono savivaldybės mero padėjėjas
14 Irma Gurevičienė-Lazdijų kulturos centro Rudaminos tradicinių amatų centro Kultūrinės veiklos administratorė

14 Irma Gurevičienė

Lazdijų kulturos centro Rudaminos tradicinių amatų centro Kultūrinės veiklos administratorė
15 Rita Sabestinienė-Policijos veteranė, visuomenininkė, renginių organizatorė, etnokultūros paveldo puoselėtoja, rajono 2018 metų žmogus

15 Rita Sabestinienė

Policijos veteranė, visuomenininkė, renginių organizatorė, etnokultūros paveldo puoselėtoja, rajono 2018 metų žmogus
16 Donatas Račkauskas-Aplinkos apsaugos departamentas prie aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas. LMŽD Lazdijų skyriaus Giraitės medžiotoju burelio pirmininkas. Ūkininkas

16 Donatas Račkauskas

Aplinkos apsaugos departamentas prie aplinkos ministerijos Alytaus valdybos Druskininkų aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas. LMŽD Lazdijų skyriaus Giraitės medžiotoju burelio pirmininkas. Ūkininkas
17 Ona Černiauskienė-Lazdijų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė

17 Ona Černiauskienė

Lazdijų rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė
18 Daiva Daugvilavičienė-Krosnos bendrosios praktikos gydytojo kabineto slaugytoja

18 Daiva Daugvilavičienė

Krosnos bendrosios praktikos gydytojo kabineto slaugytoja
19 Gintarė Sabaliauskienė-Aerobinės gimnastikos vyr. trenerė

19 Gintarė Sabaliauskienė

Aerobinės gimnastikos vyr. trenerė
20 Raminta Zelenauskaitė-Kapčiamiesčio bendruomenės pirmininkė, ūkininkė

20 Raminta Zelenauskaitė

Kapčiamiesčio bendruomenės pirmininkė, ūkininkė
21 Rimas Vaškevičius-/ Poetas-satyrikas, kaimo turizmo sodybos savininkas, Visuomenės sveikatos biuro specialistas ūkio dalies reikalams

21 Rimas Vaškevičius

/ Poetas-satyrikas, kaimo turizmo sodybos savininkas, Visuomenės sveikatos biuro specialistas ūkio dalies reikalams
22 Virginijus Mitrikevičius-UAB “Pietų megrame” montuotojas

22 Virginijus Mitrikevičius

UAB “Pietų megrame” montuotojas
23 Kazimiera Gegužienė-Seirijų Antano Zmuidzinavičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja

23 Kazimiera Gegužienė

Seirijų Antano Zmuidzinavičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja
24 Audrius Markevičius-Ūkvedys

24 Audrius Markevičius

Ūkvedys
25 Eglė Kubilienė-Lazdijų kultūros centro specialistė projektams

25 Eglė Kubilienė

Lazdijų kultūros centro specialistė projektams
26 Raimondas Kamandulis-Verslininkas, Kuklių kaimo bendruomenės pirmininkas

26 Raimondas Kamandulis

Verslininkas, Kuklių kaimo bendruomenės pirmininkas
27 Albinas Padgurskas-Ūkininkas

27 Albinas Padgurskas

Ūkininkas
28 Ignas Zilinkus-UAB “Lazdijų vanduo” budėtojas

28 Ignas Zilinkus

UAB “Lazdijų vanduo” budėtojas
29 Asta Jankauskienė-A. Kirsnos mokyklos mokytojo padėjėja

29 Asta Jankauskienė

A. Kirsnos mokyklos mokytojo padėjėja
30 Vaida Naujalienė-Muzikos mokytoja

30 Vaida Naujalienė

Muzikos mokytoja
31 Vilius Tumosa-Vyr. muziejininkas

31 Vilius Tumosa

Vyr. muziejininkas
32 Daiva Blaževičienė-Avižienių laisvalaikio salės renginių organizatorė

32 Daiva Blaževičienė

Avižienių laisvalaikio salės renginių organizatorė
33 Dovilė Lynykienė-Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyresnioji specialistė

33 Dovilė Lynykienė

Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyresnioji specialistė
34 Dangyra Fišerienė-Draudimo vadybininkė

34 Dangyra Fišerienė

Draudimo vadybininkė
35 Artūras Gradecka-Verslininkas, ESO darbuotojas

35 Artūras Gradecka

Verslininkas, ESO darbuotojas
36 Lina Gencerauskaitė-Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytojo padėjėja, Birutos bendruomenės pirmininkė

36 Lina Gencerauskaitė

Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytojo padėjėja, Birutos bendruomenės pirmininkė
37 Kastytis Gausa-Ūkininkas

37 Kastytis Gausa

Ūkininkas
38 Asta Bagdonienė-Kūno kultūros mokytoja, Lazdijų rajono savivaldybės globėjų asociacijos “SPINDULYS” pirmininkė, Lazdijų rajono kūno kultūros mokytojų asociacijos pirmininkė

38 Asta Bagdonienė

Kūno kultūros mokytoja, Lazdijų rajono savivaldybės globėjų asociacijos “SPINDULYS” pirmininkė, Lazdijų rajono kūno kultūros mokytojų asociacijos pirmininkė
39 Juozas Adomaitis-Lazdijų kultūros centro Teizų laisvalaikio salės kapelos vadovas

39 Juozas Adomaitis

Lazdijų kultūros centro Teizų laisvalaikio salės kapelos vadovas
40 Kęstutis Rusevičius-Verslininkas, Lazdijų kaimo seniūnaitis

40 Kęstutis Rusevičius

Verslininkas, Lazdijų kaimo seniūnaitis
41 Roma Stankauskienė-Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytojo padėjėja

41 Roma Stankauskienė

Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytojo padėjėja
42 Vytautas Bračiulis -Ūkininkas

42 Vytautas Bračiulis

Ūkininkas
43 Dalius Valukonis-Lazdijų raj. Šventežerio mokyklos ūkvedys, ūkininkas

43 Dalius Valukonis

Lazdijų raj. Šventežerio mokyklos ūkvedys, ūkininkas
44 Jūratė Ponomoriovienė-Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos socialinė pedagogė

44 Jūratė Ponomoriovienė

Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos socialinė pedagogė
45 Daiva Povilanskienė-Vyresnioji bibliotekininkė

45 Daiva Povilanskienė

Vyresnioji bibliotekininkė
46 Audronė Pileckienė-Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytoja

46 Audronė Pileckienė

Lazdijų M. Gustaičio gimnazijos mokytoja
47 Daiva Bagackienė-Jukneliškės kaimo bendruomenės pirmininkė

47 Daiva Bagackienė

Jukneliškės kaimo bendruomenės pirmininkė
48 Zenius Želionis-Muzikantas, pensininkas

48 Zenius Želionis

Muzikantas, pensininkas
49 Dalia Galiauskienė-VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų koordinatorė

49 Dalia Galiauskienė

VšĮ Lazdijų socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų koordinatorė
50 Asta Mickevičienė-Lazdijų raj. savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja

50 Asta Mickevičienė

Lazdijų raj. savivaldybės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja

Judėjimo steigėjai

Ričardas Dulskas-Pareigos

Ričardas
Dulskas

Artūras Kašalynas-

Artūras
Kašalynas

Odeta Lenkauskienė-

Odeta
Lenkauskienė

Artūras Margelis-

Artūras
Margelis

Gintautas Mirijauskas-

Gintautas
Mirijauskas

Juozas Patašius-

Juozas
Patašius

Juozas Pileckas-

Juozas
Pileckas

Gintautas Salatka-

Gintautas
Salatka

Aldona Šerėnienė-

Aldona
Šerėnienė

Renata Škarnulytė-

Renata
Škarnulytė

Egidijus Aleksonis-

Egidijus
Aleksonis